Jak działamy?

Proces naszych działań

Planujesz remont mieszkania? A może zrobiłeś już remont i pozostało Ci wykończyć wnętrze? Jeśli nie masz pomysłu, jak w ciekawy sposób zaaranżować pomieszczenie, podejmij współpracę właśnie z nami. Oferujemy kompleksowe wykończenie różnego typu pomieszczeń pod klucz. Każde zlecenie wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta, ponieważ jego zadowolenie i zdobycie jego zaufania, to nasz priorytet. Przejrzyj naszą ofertę, sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i umów się na spotkanie. Gdzie nas znajdziesz? Nasze biuro mieści się w Poznaniu. Odwiedź nas, a przekonasz się, że współpraca z naszą firmą to czysta przyjemność.

Jak wygląda nasz proces wykańczania mieszkań?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, oferujemy bogaty wachlarz usług. Zapoznaj się, jak wygląda współpraca z naszą firmą. Przejrzyj szczegółową ofertę i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

ETAP I

Osoby zainteresowane naszymi usługami zapraszamy na pierwsze niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie. Na podstawie informacji dotyczących oczekiwań Klienta, zaproponujemy zakres, formę i warunki dalszej współpracy. Akceptacja przyjętego kierunku działań oraz warunków finansowych pozwala rozpocząć pracę nad projektem wnętrza.

ETAP II

  • Inwentaryzacja i analiza projektu budowlanego.
  • Przygotowanie i uzgodnienie koncepcji układu funkcjonalnego.
  • Projekt wnętrza obejmuje przygotowanie wszelkich rysunków, m.in. ostatecznego układu funkcjonalnego, układu i wykończenia ścian i sufitów, podłóg, projekty schodów oraz balustrad, wszystkich wymaganych instalacji (wod-kan, c.o., elektrycznej, IT, TV, alarmowej, nagłośnienia – również multiroom, wentylacji, klimatyzacji itp.), łazienek z uwzględnieniem ceramiki, armatury i mebli, kominków, szaf, mebli kuchennych z uwzględnieniem sprzętu AGD, wnętrz pomieszczeń garderobianych, a także oświetlenia.
  • Prezentacja próbek materiałów wykończeniowych.
  • Komputerowa wizualizacja foto-realistyczna.
  • Opracowanie detali – dobry projektant wnętrz zawsze pamięta, że architektura wnętrz to troska o każdy szczegół mający wpływ na satysfakcję przyszłych użytkowników

ETAP III

  • Przygotowanie oferty na kompleksową realizację projektu wnętrza przez zatrudnianych przez naszą firmę pracowników. Oferta obejmuje prace budowlane oraz zakup, dostawę, montaż wszystkich urządzeń i elementów wyposażenia, wykonanie oraz montaż mebli, dostawę, a także ewentualny montaż artykułów dekoracyjnych (np. dekoracje okien).
  • Wycena ma charakter budżetu zamkniętego, co oznacza, że wynagrodzenie za realizację prac jest ryczałtowe.
  • Wynagrodzenie obejmuje nadzór prac (nielimitowany w przypadku realizacji prac przez ISON).

BUDŻET

Na podstawie zaakceptowanego projektu wnętrza i preferowanych materiałów wykończeniowych przygotujemy kompleksową wycenę. Zawierać ona będzie wyceny wszystkich prac ogólnobudowlanych oraz instalacyjnych przewidzianych w projekcie (wod.-kan., c.o., wentylacji, klimatyzacji, elektrycznej, IT, antenowej, nagłośnienia – również multiroom, alarmowej, odkurzacza centralnego itp.), szklarskich, stolarskich (schody, okna, drzwi, meble kuchenne, szafy wnękowe i łazienkowe, wszelkie meble indywidualnie zaprojektowane). Kosztorys obejmie dostawę i montaż okładzin podłogowych oraz ściennych, ceramiki, armatury, oświetlenia, sprzętu AGD, RTV, a także kominków, artykułów dekoracyjnych i wyposażenia. Doradzimy, w jaki sposób optymalizować zakresy, aby mieszkanie zrealizowane od projektu do kompletnego wykończenia i wyposażenia nie przekroczyło założonego budżetu.

Przygotowana w ostatecznym kształcie wycena stanowi załącznik do umowy. Wycena jest budżetem zamkniętym, zawiera wszystkie koszty potrzebne do zrealizowania wnętrza i nie ulega zmianie po rozpoczęciu prac (cena mieszkania pod klucz).

ZAMÓWIENIE MATERIAŁÓW

Realizujemy zakupy wszystkich materiałów wykończeniowych, urządzeń i elementów wyposażenia. Koordynujemy dostawy materiałów budowlanych, wykończeniowych, urządzeń i elementów wyposażenia do lokalu. Odpowiadamy za dostarczenie zamówionych materiałów w odpowiedniej ilości oraz w odpowiednim czasie. Załatwiamy wszelkie formalności w przypadku konieczności reklamacji produktów uszkodzonych lub niezgodnych z zamówieniem. Materiały przechowujemy w naszym magazynie do czasu ich montażu.

Prace wykończeniowe

Wykończenia pod klucz wymagają, aby prace instalacyjne i wykończeniowe realizowane były przez nas w pełnym zakresie, również z zastosowaniem najnowszych innowacyjnych technologii. W przypadku domów realizowanych w systemie lokal pod klucz oznacza to, że nasze studio w Poznaniu wykona wszelkie prace wewnętrzne i zewnętrzne od „stanu surowego otwartego”. Dla nas kompletne wykończenie pod klucz oznacza przekazanie kluczy do lokalu w całości wyposażonego i przede wszystkim gotowego do eksploatacji.

Wykonujemy kompleksowe wykończenia mieszkań, domów,biur i lokali usługowych. Usługi w tym zakresie przeprowadzane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów budowlanych. Realizując zlecenie, trzymamy się ściśle ułożonego i zatwierdzonego przez Klienta planu. To pozwala uniknąć dodatkowych kosztów i niepotrzebnych problemów. Jeśli jednak Klient zażyczy sobie zmian w trakcie robót i możliwe będzie ich wdrożenie, z pewnością dostosujemy się do jego wytycznych. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, ponieważ zależy nam na miłej współpracy. Cenimy sobie zadowolenie Klienta, bo to właśnie jego ocena jest miarą naszego sukcesu.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji wszystkich prac budowlanych w obiektach od stanu surowego otwartego, w tym w szczególności w kompleksowych wykończeniach i urządzaniu mieszkań, domów lub lokali użytkowych na terenie Poznania i w jego okolicach.

Powierzając nam wykończenie mieszkania pod klucz, oszczędzacie Państwo czas i pieniądze. Uwaga naszych Klientów skoncentrowana jest na zatwierdzaniu gotowych, przemyślanych koncepcji, a nie na koordynowaniu zakupów, prac i rozwiązywaniu bieżących trudności.

Zapraszamy do współpracy

Działamy głównie na terenie Poznania, choć zlecenia realizujemy także poza miastem. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami poprzez rozmowę telefoniczną, wyślij maila, a najlepiej odwiedź nas osobiście w Poznaniu. Zachęcamy do współpracy zarówno duże i małe przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI